İdasil Basur Hemoroid Satın AL
Online Kredi Kartı ile Ödeme
Ürün Bilgileri
*Ödeme Şekli
:*Ürün Seçiniz
:
Kargo Ücretsizdir.
Müşteri Bilgileri
*Adınız ve Soyadınız
:
  E-mail Adresiniz
:
  Telefon
:
*Cep Telefonu
:
*Şehir
:
*İlçe
:
*Açık Adres
:

Ürününüzün adresinize gelmesini istemiyorsanız "UPS Kargo Şubesinden Kendim Teslim Almak İstiyorum" yazmanız yeterlidir.
Kredi Kartı Bilgileri
*Adınız ve Soyadınız
:
*Kart Numarası
:

Rakamlar arasında boşluk girmeyiniz.
*Kart Tipi
:
*Son Kullanma Tarihi
:
*CVV2/CVC2
:
Kredi kartınızın arka yüzündeki son üç hane

  Taksit
:
  Açıklama
:
   Mesafeli Satış Sözleşme şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
   


» Kredi Kartı İle Ödeme
idasilhemoroid.com sitemizden siparişlerinizi online kredi kartı ile hemen satın alabilirsiniz. idasilhemoroid.com üzerinde 128 bit SSL güvenlik kalkanı ile güvenle kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Siparişiniz UPS kargonun illere göre belirlemiş olduğu teslimat süresi içinde size ulaşacaktır. Online ödemelerinizde kargo ücreti bize aittir. Siparişlerinizin size ulaşabilmesi için lütfen sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurunuz.

» Havale İle Ödeme
idasilhemoroid.com sitemizden siparişlerinizi banka havalesi ile hemen satın alabilirsiniz. Banka havalesi formunda açıklama bölümüne sipariş ile ilişkilendirilebilecek sizinle ilgili bilgiyi yazmayı unutmayınız. Havale ile ödemelerinizde kargo ücreti bize aittir. Siparişiniz UPS kargonun illere göre belirlemiş olduğu teslimat süresi içinde size ulaşacaktır. Siparişlerinizin size ulaşabilmesi için lütfen sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurunuz.

» Kapıda Ödeme
idasilhemoroid.com sitemizden siparişlerinizi kapıda nakit ödeme seçeneği ile satın alabilirsiniz. idasilhemoroid.com sitemiz ve UPS Kargo'nun anlaşması dahilinde ürününüz size elden teslim edildiği anda nakit ödeme yapabilirsiniz. Siparişiniz elinize ulaştığında gelen personelin UPS kargo çalışanı olduğuna dikkat ediniz ve mutlaka teslimat belgesi isteyiniz. Siparişiniz UPS kargonun illere göre belirlemiş olduğu teslimat süresi içinde size ulaşacaktır.Siparişlerinizin size ulaşabilmesi için lütfen sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurunuz.

» Özel Kurye İle Ödeme
idasilhemoroid.com sitemizden siparişlerinizi özel kurye ile ister sitemizden on-line kredi kartı isterseniz kapıda nakit veya kredi kartı ile satın alabilirsiniz. Sadece İstanbul içi özel kurye servisimiz bulunmaktadır. Siparişiniz elinize ulaştığında gelen personelin KURYEREN çalışanı olduğuna dikkat ediniz ve mutlaka teslimat belgesi isteyiniz. Siparişiniz ister Express seçeneği ile 1 saat içinde ister Standart seçeneği ile 4 saat içinde elinize ulaşacaktır. Siparişinizi verdikten sonra firma yetkililerimiz telefonla size teyit ve ulaşım bilgileri için ulaşacaktır. Siparişlerinizin size ulaşabilmesi için lütfen sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurunuz.


 Ebru
selam arkadaslar size kullanmaya basladigim ertesi günü yazm İdasil Basur Hemoroid Hapı
 Hulya Ay
ilk kutuyu kullandim çok memmun kaldim.Hemoroid sorunum İdasil Basur Hemoroid Hapı
 Ela
arkadaslar bende kullandim süper 1 ayda bütün acılarım son buldu İdasil Basur Hemoroid Hapı
İdasil Müşteri Yorumları


Taksit Seçenekleri 


Anasayfa - Hakkımızda - İdasil Hakkında - Belgelerimiz - Kullanımı - Basından - Yorumlar - Biz Sizi Arayalım - SİPARİŞ VER - İletişim

Adres: Cihannuma mah. Eski Yıldız cad. Gür Apt. No:38/3 Beşiktaş-İSTANBUL Tel: (0212) 227 74 10 - (0534) 680 12 12 - (0534) 680 13 13
Güvenli Alışveriş Garantisi
Sitemiz üzerinden kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde Kredi kartı bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
Site Haritası - Rss