İdasil Basur Hemoroid Hapı Müşteri Yorumları
Aşağıda idasilhemeroid.com' dan alışveriş yapan müşterilerimizin ürün hakkındaki yorumları mevcuttur. Bu yorumlar tamamen gerçek ve müşterilerimiz tarafından bize gönderilen mesajlardır. Siz de ürün hakkındaki yorumlarınızı herkesle paylaşabilirsiniz.

DİKKAT: Lütfen sorularınız için sayfanın sağında bulunan Canlı Destek servisimizi kullanınız. Bu bölümde sadece ürünü kullanan kişilerin yorumları yayınlanmaktadır.

İdasil Basur Hemoroid hapı kullanan kişiler toplam yorum yapmıştır.

Ürünün ortalama değerlendirme puanı:» Nergiz - 23.03.2010


Uzun zamandır basur problemi yaşıyordum ve ameliyat olmaktan çok çekiniyordum. Benim için son çözüm bile değildi. Bu nedenle kullanmadığım ilaç kalmadı neredeyse, ancak bu kapsülü kullanınca, ilk 2-3 gün de bile rahatladığımı farkettim. Basur acısını çok iyi biliyorum, benim gibi olanlara yardımcı olması için dua ediyorum

» Selin - 28.03.2010


Hamileliğimden sonra basur oldum, bebek emzirdiğim için de ilaç kullanamıyordum. Bu ürün bitkisel olduğu için ve tamamen doğal olduğuna inandığım için denedim. Şimdi çok memnunum, özellikle bizim gibi bebekli annelere öneriyorum, tüm şişkinliğimi ve kaşıntımı aldı. Çok teşekkürler

» İlker - 25.03.2010


Basur ameliyatı olmaktan çok korktuğum için alternatif ürünler aramak durumda kaldım , birde çok utangaç bir yapım var doktora gitmeye çekindim o kadar yakın arkadaşlarımın israrına rağmen bir türlü gidemedim,internet üzerinden alternatif ürün aradım ve idasil basur ilacını gördüm ve kullandım ilk haftada rahatlama hissettim teşşekurler. 

» Tarık - 24.03.2010


Bu kadar rahatlatıcı bir çözümü bu kadar kolay ve ucuza temin etmiş olmak çok güzel. Daha önceden haberdar olmayışıma, acı içerisinde geçen günlerime yanıyorum. 

» Cemal - 24.03.2010


Her tuvalete gidişimde ağrılar içinde ve inleyerek bana acı çektiren bu kötü hastalıktan idasil sayesinde kurtuldum ve üstelik kullanım sonrası hiçbir yan etkiside olmadı.Tüm arkadaşlarıma tavsiye ettim.Teşekkür ederim. 

» Banu - 24.03.2010


Doğum sonrası yakalandığım bu lanet hastalık nedeniyle büyük abdestimi yapmakta inanılmaz zorlanıyordum ve çektirdiği acısıda cabası.Yalnız idasil i kullanmaya başladığımdan beri ne acı kaldı ne de sızı.Allah bu ilacı bulan arkadaşlardan razı olsun.
 


 Ebru
selam arkadaslar size kullanmaya basladigim ertesi günü yazm İdasil Basur Hemoroid Hapı
 Hulya Ay
ilk kutuyu kullandim çok memmun kaldim.Hemoroid sorunum İdasil Basur Hemoroid Hapı
 Ela
arkadaslar bende kullandim süper 1 ayda bütün acılarım son buldu İdasil Basur Hemoroid Hapı
İdasil Müşteri Yorumları


Taksit Seçenekleri 


Anasayfa - Hakkımızda - İdasil Hakkında - Belgelerimiz - Kullanımı - Basından - Yorumlar - Biz Sizi Arayalım - SİPARİŞ VER - İletişim

Adres: Cihannuma mah. Eski Yıldız cad. Gür Apt. No:38/3 Beşiktaş-İSTANBUL Tel: (0212) 227 74 10 - (0534) 680 12 12 - (0534) 680 13 13
Güvenli Alışveriş Garantisi
Sitemiz üzerinden kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde Kredi kartı bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
Site Haritası - Rss